#1 2010-02-22 22:47:59

Mika1209

Pisklę

Zarejestrowany: 2010-02-22
Posty: 4
Punktów :   

Parę słów o sobie :)

Witam wszystkich.

Postanowiłem ruszyć trochę to forum i chciałbym aby każdy napisał coś o sobie. Pewnie Amira miała zamiar taki temat stworzyć ale jestem pierwszy To może ja zacznę.

Na imię rodzice mi dali Paweł, mam 18 lat.
Mieszkam z rodzicami na wsi niedaleko Częstochowy.
Mam dwa psy, kota i dwa chomiki.
W wolnym czasie biegam, jeżdżę na rowerze, chodzę na siłownie. A nie w wolnym czasie kształcę się za technika mechanika i trenuję sporty walki. Jest to poprostu całe moje życie opisane w kilku zdaniach.

Teraz czekam na innych :]

Offline

 

#2 2010-02-22 23:23:39

Amira

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-22
Posty: 29
Punktów :   

Re: Parę słów o sobie :)

ja jestem Ola,
wiosen mam troszke wiecej bo 23,
mieszkam niedaleko Katowic,
na codzien studiuje Ekonomie-Turystyke-> zdeczka masakra,
jestem na ostatnim roku z co sie z tym wiaze praca licencjacka, obrona i w 3 i troche nauki
zwierzakow mam troszke wiecej, mieszkam w domku jednorodzinnym wiec sobie na to mozna pozwolic a dokladnie to 3 psiaki do niedawna byly 4 i 4 kociaki w wolnym czasie a jest go bardzo malo bo oprocz uczelni mam caly dom na glowie to spotykam sie ze znajomymi, lubie roznego rodzaju wycieczki, kino, jakies wypady z chlopakiem, ostatnio cos mnie wzielo na nauke gry na gitarze moze dlatego ze moj boyfriend na niej gra itp:) na początek wystarczy

Offline

 

#3 2010-02-23 06:59:15

karola1803

Kokoszka

Zarejestrowany: 2010-02-23
Posty: 10
Punktów :   

Re: Parę słów o sobie :)

To  ja też postaram się ładnie opisać!!!

Mam na imie Karolina
Mam 22 lata.
Mieszkam niedaleko Wadowic w domu.
Kiedyś miałam szczura ale padł ze starości i pekińczyka, którego ktoś ukradł, w chwili obecnej nie posiadam żadnych zwierząt ale planuje w przyszłości zakupić fredke:)
Skończyłam szkołe gastronomiczną, więc jak macie jakieś kulinarne problemy to z chęcią pomoge.
Mam męża i półtorarocznego synka Maksymilianka. Rodzinka jest całym moim światem:) w wolnych chwilach (jeżeli takowe są) pisze książke, dużo tańcze, i od roku probuje skończyć 6 weidera:)
To chyba tyle o mnie, pewnie z biegiem czasu się lepiej poznamy:)

Offline

 

#4 2010-02-23 07:13:17

wiewior010589

Kokoszka

Zarejestrowany: 2010-02-23
Posty: 14
Punktów :   

Re: Parę słów o sobie :)

moje imie to Magdalena hhee
skoncze w tym roku 21 wiosen ( jak to szybko mija hihihi) mieszkam teraz obecnie z chlopakiem we Wroclawiu ale pochodze w woj. zachodniopomorskiego ( wakacje nad morzem juz mi zbrzydly za blisko niego mieszkalam hehehe ) nie posiadamy zwierzaczka ale planujemy zakupic pieska, jestem na pierwszym roku studiow poszlam w kierunku Pracownika socjalnego w przeciwienstwie do tego co skonczylam hahah a skonczylam technikum zywienia hehhe
jestem bardzo wesola i energiczna i planuje sie jeszcze zapisac na boks
to jak narazie chyba na tyle

Offline

 

#5 2010-02-23 16:24:18

as12

Kokoszka

Zarejestrowany: 2010-02-23
Posty: 14
Punktów :   

Re: Parę słów o sobie :)

Siemka ja o sobie duzo nienapisze tylko tyle ze jestem troche starsza jak pozostali , mam na imie Asia i mieszkam w zachodniopomorskim w malej miejscowosci  szkole juz dawno skonczylam co do pieskow to mam jednego w domu spanielke i 3 na podworku w kojcach bo to sa pieski na polowania i narazie tyle

Offline

 

#6 2010-02-23 16:37:11

Vid3l

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-22
Posty: 14
Punktów :   

Re: Parę słów o sobie :)

Mam na imie Eliza ,jestem z Was najstarsza bo mam 30 lat
Jestem z Bydgoszczy .
Ze zwierzakow to mam psa kota rybki chomika i męża hehe
Bardzo lubie rysowac i robic na drutach sweterki
Dbam o kondycje i jak narazie czuuje sie na 20 lat
Jak narazie to tyle, pozdrawiam

Offline

 

#7 2010-02-23 17:02:48

as12

Kokoszka

Zarejestrowany: 2010-02-23
Posty: 14
Punktów :   

Re: Parę słów o sobie :)

Hehe jednak niejestes najstarsza

Offline

 

#8 2010-02-23 21:40:30

ooolcia15

Kokoszka

Zarejestrowany: 2010-02-23
Posty: 12
Punktów :   

Re: Parę słów o sobie :)

Ale za to ja chyba najmłodsza
Mam na imię Ola i mam 'prawie' 17 lat.
Pochodzę z woj. dolnośląskiego Kłodzko
Mieszkam w bloku i mój zwierzyniec nie jest taki duży rybka, chomik(dżungarski) i kot i to już chyba wszystko

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ratmedpam.pun.pl www.footballwroc.pun.pl www.gfpbf.pun.pl www.obozherosow.pun.pl www.artcafe.pun.pl